ZADZWOŃ 61 600 63 98 (Czynne poniedziałek-piątek 9:00-17:00)

Finansowa poduszka dla wkraczających w dorosłość

Ostanie wydarzenia i sytuacja na świecie zmusiła wielu z nas do rozmyślań na temat przyszłości. Niepewność jutra spowodowała, że zaczęliśmy częściej rozmawiać o oszczędnościach oraz o przyszłości nie tylko naszej, ale i naszych dzieci. Poszukując pomysłów i sposobów na odłożenie części pieniędzy dla naszych dzieci w pierwszej kolejności myślimy o założeniu lokaty w banku.

Czy lokaty bankowe to jedyny sposób oszczędzania?

Na rynku ubezpieczeniowym pojawia się coraz więcej produktów nie tylko ochronnych, ale także oszczędnościowo-ochronnych, w ramach których możemy zapewnić dziecku wyznaczoną sumę pieniędzy po uzyskaniu przez niego zadeklarowanego wieku.

Produkty oszczędnościowo-ochronne dostępne na rynku to alternatywa dla lokat bankowych. Przede wszystkim produkty ubezpieczeniowe dają możliwość włączenia dodatkowych opcji dla lepszej ochrony. Wypłata świadczenia w przypadku poważnego zachorowania, przejęcie opłacenia składek przez ubezpieczyciela, czy wypłata renty miesięcznej w przypadku śmierci rodzica – to tylko niektóre z propozycji dające przewagę nad zwykłą lokatą.

Warto pomyśleć o takim produkcie jak najwcześniej, by małymi krokami zapewnić dziecku ogromne wsparcie w początkach dorosłości.

Na rynku ubezpieczeń życiowych jest wiele rozwiązań stworzonych nie tylko z myślą o dzieciach, ale także zabezpieczających naszą przyszłość.

Skontaktuj się z nami pomożemy dopasować produkt do Twoich potrzeb.

🔹 Mariusz: mariusz.chlebowski@carelius.pl
🔹 Julita: julita.jozwiak@carelius.pl